Dla zapewnienia komfortu naszym Pacjentom gabinet jest klimatyzowany i nowocześnie wyposażony.

APARAT RTG o wysokiej częstotliwości pozwala zredukować promieniowanie oddziałujące na pacjenta o 30%.

RADIOWIZOGRAFIA (Zdjęcie cyfrowe) - zdjęcia rtg otrzymywane w technologii cyfrowej znacznie skracają czas naświetlania. Wynik jest widoczny w ciągu kilku sekund na ekranie monitora. Zdjęcie na ekranie jest powiększone, a więc można zaobserwować dużo więcej szczegółów. Wykonując rtg zębów na miejscu lekarz oszczędza czas tak istotny w leczeniu każdego przypadku, a uzyskane informacje pozwalają na szybką i prawidłową diagnostykę.

ENDOMETR - urządzenie stosowane w leczeniu kanałowym zębów określające dokładnie długość kanałów zęba. Dzięki temu leczenie jest szybsze, a pacjenci mają znacznie rzadziej dolegliwości po zabiegu.

LUPY ZABIEGOWE - stosowanie lup pozwala zobaczyć więcej szczegółów, praca jest precyzyjna, co wpływa na jakość i estetykę wykonanych zabiegów stomatologicznych.

KAMERA WEWNĄTRZUSTNA - umożliwia oglądanie procesu leczenia na monitorze. Pacjent może zobaczyć swój ząb oraz niszczące go procesy patologiczne (ubytki próchnicowe, kamień nazębny). Dzięki kamerze łatwiej jest wytłumaczyć pacjentowi celowoąć i przebieg procesu leczenia.

MIKROSKOP OPERACYJNY - pozwala na duże powiększenie pola zabiegowego, co ma ogromne znaczenie szczególnie w leczeniu kanałowym zębów.

ELEMENTS OBTURATION UNIT - system do wypełniania kanałów korzeniowych termoplastyczną gutaperką umożliwia staranne i szczelne wypełnienie kanału.

ULTRADŹWIĘKI - Aby mieć piękny uśmiech zęby powinny być wolne od przebarwień, osadów, nalotów. W większości przypadków, aby to osiągnąć wystarcza usunięcie złogów i kamienia nazębnego. Zabieg wykonujemy nowoczesnym aparatem ultradźwiękowym.